Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

admin, Styczeń 7, 2015

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Zabieg należy zacząć od łagodnych muśnięć i z czasem regulować moc nacisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na naciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych punktów jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagramoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

,,,