Dieta na potencję

admin, Styczeń 7, 2015

close-up-of-a-woman-sitting-away-from-a-man-on-a-bed-and-thinking-939932-1728x800_c

Ważnym czynnikiem wpływającym na potencję jest odpowiednie odżywianie. Właściwa dieta jest w stanie poprawić nie tylko poziom potencji, ale także płodność. Zwróćmy najpierw uwagę na to, co się dzieje w czasie wytrysku. Jak powszechnie wiadomo, dochodzi wtedy do dosyć ważnych niedoborów selenu. Można go unormować jedząc tuńczyka, orzechy, cebulę lub nasiona pszenicy. Inny bardzo istotny składnik naszego męskiego menu to cynk, który odpowiada za syntezę testosteronu, ten z kolei pobudza popęd seksualny. W czasie spożywania alkoholu czy palenia tytoniu tracimy cynk, lecz można go uzupełnić przez warzywa strączkowe, niektóre ryby, niektóre mięsa, żółtka jaj lub ostrygi.
Niesamowicie istotnym elementem jest również arginina, która stanowi 80 procent ejakulatu. Arginina powiększa produkcję spermy a także wydłuża czas życia plemników. Składnik tania levitra ten bierze udział także w czasie chemicznej zmiany w tlenek azotu, przez co naczynia krwionośne poddają się rozkurczeniu i możliwa jest lepsza erekcja. Argininę spotkać można w takich produktach jak kakao, wołowina, nerkowce, makrela, orzechy, ziarna słonecznika czy indyk.
Warto zwrócić także uwagę na witaminy, głównie na witaminę E, jaka jest określana witaminą płodności. Odnajdziemy ją w warzywach liściastych, jajach, nasionach pszenicy a także razowym pieczywie. Inna witamina to beta-karoten, która działa na poprawne uwalnianie hormonów. Jeśli pragniemy uzupełnić jego niedobory skorzystajmy z marchewki, szpinaku, dyni czy słodkich ziemniaków.
tekst dostepny na stronie erekcja

,,,