Kilka trików na silniejszą erekcję

admin, Marzec 14, 2015

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna lub jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego viagra bez recepty zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada transport krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.

,,,,,,