King Kobra zamienniki

admin, Lipiec 29, 2014

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada prawa co do nazwy leku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Wysoka cena blokuje dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest obniżenie ceny kuracji, co umożliwia poza tym osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy specyfik firmy Pfizer, dlatego ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników takiego specyfiku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich barwą i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące występować działania niepożądane są takie same we wszystkich lekach, skuteczność leczenia zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Znanym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie kliknij

,,,,,,