Przyczyny niepełnej potencji – czesc 2

admin, Styczeń 8, 2015

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te natomiast są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą żylną. Także przeciążony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, nieustający stres wpływają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się wydzielanie prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia wzwodu a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa partnerki. Nieprawidłowa lub niepełna erekcja w czasie stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona niezobowiązująco rozpocząć rozmowę na ten temat albo wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by mężczyzna po czterdziestym roku tania kamagra życia regularnie się badał. Właściwe będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na wzmocnienie potencji
Brak erekcji, niepełna erekcja mające miejsce dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Unormowanie erekcji dokonuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z zaburzeniami tego typu. Oprócz leków stosuje się leczenie urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli zaburzenia wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychologa. Jego problemy mogą bowiem brać początek z zaburzeń lękowych, osobowościowych albo zakłóceń w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie cialis cena

,,,,