Skąd się biorą problemy z erekcją?

admin, Grudzień 23, 2014

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk problem ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, pojawia się erekcja. Problem ze wzwodem powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Można mówić o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy problem występuje przynajmniej w 3/4 przypadków i trwa to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny problemów z potencją.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły ani ochoty na zbliżenia. Warto w takich przypadkach zadbać o niwelowanie momentów stresowych, odprężenie kamagra w zelu i właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 osób prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja

,,,,