Wszystko o potencji

admin, Marzec 13, 2015

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych parę przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach usuwania ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część infekcji dróg moczowych zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz potencja z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, z reguły znajdują się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także zwiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

,,,,,,