Moda wczoraj oraz dziś

admin, Maj 28, 2015

Można wymienić sporo sztuczek, jeśli możemy tak takowe nazwać, dzięki to którym dosłownie każda z kobiet będzie prezentowała się o wiele piękniej. W końcu któż rzekł, że jeżeli mamy nadwagę, to automatycznie powinnyśmy takową ukazywać? I zresztą naprawdę często nasza waga rośnie, spory brzuch pewnego dnia jest, drugiego natomiast już jest w porządku. Nie wspominając już o zwykłej ciąży, którą to nie zawsze należy pokazywać. Jednym słowem – warto ukryć swoją wagę, bo dzięki temu będziemy wyglądały sporo http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.htmlpiękniej.

Na początku warto zacząć od obuwia. Najbardziej sensowne są buty na wysokim obcasie, bo wyglądamy w nich na sporo wyższe, oprócz tego jesteśmy sporo szczuplejsze. A zresztą chyba większość pań marzy o nieco większym wzroście, tak się przynajmniej wydaje. Wiadoma sprawa, takowe buty nie należą niestety do bardzo komfortowych, można śmiało powiedzieć, że uprzykrzają nieco życie, sprawiają, iż chodzimy wolniej, lecz można się do tego wszystkiego przyzwyczaić. Zresztą nikt nie mówi, że na obcasach trzeba poruszać się nieustannie…
http://love-love24.com.pl

Wyrzućmy z własnej szafy, przynajmniej odstawmy na dłuższy okres czasu, takie ubrania, które przylegają do ciała. Przecież jeśli nie chcielibyśmy ukazywać bioder, brzuszka albo wydatnych pośladków, to całkowicie odpadają obcisłe kolekcje. W tej kwestii pewnie każda z pań może się zgodzić, że no co jak co, lecz luźne ubranie to podstawa. Nie powinny oczywiście być za luźne, ponieważ w takim przypadku będzie to wszystko słabo wyglądało, ale jednakże im mniej przylegające do ciała spodnie czy bluzki, tym lepiej.

,,,,